PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ POTEM BYŁO JUŻ TYLKO GORZEJ

Wczoraj w Ostródzie kierujący samochodem renault po tym jak przekroczył prędkość, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało był kompletnie pijany.

W czwartek (02.11.22) w Ostródzie policjanci referatu ruchu drogowego ostródzkiej jednostki policji po tym jak ujawnili wykroczenie polegające na przekroczeniu prędkości w obszarze zabudowanym przez kierującego samochodem marki renault postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierujący pomimo kilkukrotnego użycia przez funkcjonariuszy sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych pojazdu uprzywilejowanego nie reagował na polecenia policjantów. Po jego zatrzymaniu okazło się, że mieszkaniec powiatu działdowskiego jest pijany. Badanie wykazało obecność prawie 2 prolimi alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za przekroczenie prędkości o 54km/h został na niego nałożony mandat karny w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych.

Teraz czeka go jeszcze “wizyta” w sądzie za popełnione przestępstwa kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.