UCIEKŁ Z KONWOJU. TRWA OBŁAWA

Dziś około godziny 9:00 sprzed gmachu sądu w Ostródzie, zbiegł oskarżony o wielokrotne kradzieże i włamania Adam Ż.

Dziś (14.06.18) sprzed gmachu sądu w Ostródzie, z konwoju policyjnego zbiegł oskarżony o wielokrotne kradzieże Adam Ż. Oskarżony dopuścił się wielokrotnych włamań i kradzieży na terenie miasta i okolic Ostródy. Poszkodowanych jest wielu. Jedna z naszych czytelniczek zdradziła, że Adam Ż. okradł ją (sprzęty, maszyny, części urządzeń przemysłu spożywczego) na kwotę 73 000 zł. Oskarżony ma na swoim koncie także między innymi włamania na plebaniach, do aut, kradzieże w domkach jednorodzinnych.

Mężczyzna odbywał karę pozbawienia wolności za kradzieże oraz kradzieże z włamaniami. Ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, jest ogolony na łyso. Ubrany był w niebieski t-shirt, szare spodnie. Cechą charakterystyczną jest duży tatuaż na karku.

Ogłoszono alarm dla całego stanu etatowego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W poszukiwaniu biorą udział przewodnicy psów, policjanci zorganizowali posterunki blokadowe dróg dojazdowych. Na miejsce z polecenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie pojechał Wydział Kontroli, który wyjaśnia wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat poszukiwanego proszone są o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112.

 

4 komentarze

Hahaha miejcie pretensje do samych siebie nawet nie umiecie zkazanego dopilnowac lamusy… Kurde jak mogl wam zginac maly troll metr 160 xd

Hej dlaczego publikujecie taki artykul, jakby grozny przestrpcs uciekl, domki dzialkowe okradl, a o wielkich nie piszecie, tyle roznych artykulow bylo w gazetach ogolnpolskich o Ostrodzkiej firmie i przekretach a Wy nawet slowem nie pisneloscie, mordercy, gwalciciele, poszukiwani ukrywaja sie, nie napiszecie , tylko jakis chlopaczek pewnie kradl z luksusu. Oblawa , zalosne , jeszcze raz zalosne, zycze chlopakowi zeby go nie znalezli, niech sobie gdzie indziej zycie ulozy.

Taka prawda znam chlopaka mieszkalem kiedys w Ostródzie chlopak kradl zeby rodzinie pomoc ma chora matke a robia z niego bandyte

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.