UWAŻAJMY! CIĘŻARÓWKA NA BOKU, CITROEN W ROWIE

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszej nocy na drodze krajowej nr 7 w okolicy Ostródy.

Tuż po po północy kilka kilometrów za Ostródą w stronę Gdańska, w pobliżu węzła Dobre Miasto – Ostróda.. Kierujący samochodem ciężarowym marki Daf z naczepą nie dostosowując prędkości jazdy do warunków panujących na drodze zbyt szybko wszedł w zakręt i  stracił panowanie nad pojazdem. Ciężarówka zjechała do przydrożnego rowu, a następnie wywróciła się na bok.

Policjanci ustalając okoliczności sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Mężczyzna był trzeźwy. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Kierujący pojazdem został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu drogowym na tym odcinku drogi trwały niemal 4 godziny.

Do innego zdarzenia doszło dziś po godzinie 7 rano na drodze Durąg – Lichtajny. Kierująca osobowym citroenem na oblodzonej drodze także nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, na zakręcie nie opanowała samochodu i zakończyła jazdę w pobliskim w rowie. Nie miejscu oprócz policji musiała pojawić się także straż pożarna, ponieważ osoby znajdujące się w samochodzie były zakleszczone. Na szczęście także w tym wypadku nic się nie stało, kierująca została ukarana mandatem karnym. Jednocześnie o dużym oblodzeniu na drodze został poinformowany jej zarządca.

Zdjęcia: Radosław Jastrzębski

1 comments

To ile ten “bohater” miał w końcu lat? 28 czy 41? Czy rozumieć, że zaczął domowy terror w wieku 28 lat a skończył jak miał 41?

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.