WSIADŁ ZA KIEROWNICĘ. MIAŁ BLISKO 4 PROMILE ALKOHOLU W ORGANIZMIE

Piłeś? Nie jedz! Nie jesteś sam na drodze, a alkohol w Twoim organizmie może doprowadzić do tragedii, w której nie tylko Ty, ale również przypadkowe, niewinne osoby mogą przypłacić zdrowiem a nawet życiem. Wyjeżdżając na drogę jesteś współodpowiedzialny za to co się na niej dzieje, dlatego zachowaj trzeźwość za kierownicą, nie bądź siebie i innych zagrożeniem. Pamiętaj, każdy chce bezpiecznie dotrzeć do celu swojej podróży.

Niemal każdego dnia na terenie naszego powiatu policjanci ujawniają nietrzeźwych za kółkiem. Mimo wielu apeli oraz akcji informacyjnych wciąż wiele osób wykazuje się skrajną nieodpowiedzialnością i wsiada za kółko po alkoholu.

Wczoraj (07.06.2021r.) na terenie gminy Grunwald policjanci ostródzkiej patrolówki zatrzymali do kontroli kierowcę peugeota. Jego zachowanie wskazywało na to, że jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało prawie 4 promile. Ponadto, mężczyzna posiada aktywny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Za jego złamanie oraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości mieszkaniec gminy Grunwald odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.