ZŁAPALI GO PRZY POMOCY DRABINY POŻYCZONEJ OD STRAŻAKÓW

Ostródzcy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 29-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna przez kilka tygodni – często zmieniając miejsce zamieszkania – ukrywał się przed funkcjonariuszami. Wpadł w ręce stróżów prawa po tym, jak weszli do mieszkania jego bliskich przez otwarte okno, wykorzystując drabinę wypożyczoną od strażaków.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano, 2 listopada w jednym z ostródzkich mieszkań. Kryminalni ustalili, że 29-latek poszukiwany nakazem aresztowania za znęcanie się może przebywać w mieszkaniu należącym do jego rodziny. Początkowo zatrzymanie poszukiwanego nie było możliwe, ponieważ przebywał i ukrywał się w różnych miejscach. Mieszkaniec Ostródy był kompletnie zaskoczony, gdyż liczył na to, że nikt go tam nie znajdzie. Policjanci weszli przez otwarte okno do mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze po drabinie wypożyczonej od strażaków.

29-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Mężczyzna miał do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności . Mieszkaniec miasta był też poszukiwany do sprawy z jego udziałem. Tego samego dnia usłyszał po raz kolejny zarzut znęcania się nad partnerką.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.