ZNĘCAŁ SIĘ NAD RODZINĄ ZOSTAŁ ARESZTOWANY

2 najbliższe miesiące w areszcie spędzi 35- letni mieszkaniec Morąga, który znęcał się psychicznie nad swoją siostrą i jej rodziną. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał dwa zarzuty. Jeden dotyczył znęcania a drugi kradzieży rzeczy. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

35- letni mieszkaniec Morąga wszczynał awantury w domu, wyzywał swoich najbliższych, poniżał ich i zakłócał ich spoczynek nocny oraz niszczył sprzęty domowe. Zdarzało się też, że wynosił z mieszkania siostry sprzęty domowe jak brakowało mu pieniędzy na alkohol czy środki odurzające.

Mężczyzna został zatrzymany i odizolowany od pokrzywdzonych. Usłyszał dwa zarzuty. Jeden dotyczył znęcania się psychicznego nad rodziną a drugi przywłaszczenia rzeczy.

Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratury stosując wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. 35-latek najbliższe 2 miesiące spędzi za kratkami. Jego sprawą zajmie się teraz sąd.

Za popełnione przestępstwo znęcania się grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Za kradzież rzeczy kodeks karny przewiduje karę w wymiarze również 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.