ZNĘCAŁ SIĘ PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE NAD ŻONĄ

Dozór policyjny, nakaz opuszczenia lokalu oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną, to decyzja prokuratora wobec 51-letniego sprawcy przemocy domowej.

Morąscy policjanci w ubiegłym tygodniu zatrzymali 51-latka, który będąc pod wpływem alkoholu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Stało się to po wezwaniu policjantów do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie gminy Miłakowo.

Policjanci zbierając materiał dowodowy w sprawie ustalili, że mężczyzna najczęściej pod wpływem alkoholu, wszczynali awantury domowe wyzywając i poniżając przy tym pokrzywdzoną. Sytuacje te nasilały się od kilu miesięcy, a trwały od 2 lat.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny połączony z zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną i nakazem opuszczenia przez 51-latka zajmowanego wspólnie z żoną lokalu.

Teraz mieszkaniec gminy Miłakowo za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić  kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.