IDZBARK I BRZYDOWO ODSŁONIŁY SWOJE KAMIENIE Z PAMIĄTKOWĄ TABLICĄ

IDZBARK I BRZYDOWO ODSŁONIŁY SWOJE  KAMIENIE Z PAMIĄTKOWĄ TABLICĄ

W Idzbarku i Brzydowie odbyły się uroczystości związane z 100. rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Obchody rozpoczęły się mszą św. w Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Idzbarku. Po mszy przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Idzbarku został odsłonięty kamień z tablicą upamiętniającą odzyskanie niepodległości. Uczniowie szkoły przygotowali montaż słowno-muzyczny, który zaprezentowali przybyłym podczas uroczystości.Uroczystość w Idzbarku była kolejnym wydarzeniem, które odbywa się w gminie Ostróda z okazji okrągłej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W Brzydowie również odbyły się uroczystości związane z 100. rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę. Obchody rozpoczęły się mszą św. w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Brzydowie. Po mszy przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Brzydowie został odsłonięty kamień z tablicą upamiętniającą odzyskanie niepodległości. Uczniowie szkoły przygotowali montaż słowno-muzyczny, który zaprezentowali przybyłym podczas uroczystości.

Uroczystość w Brzydowie była kolejnym wydarzeniem, które odbywa się w gminie Ostróda z okazji okrągłej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polsk

ę.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.