DOBRE CENY ARTYKUŁÓW OCHRONNYCH W DROGERIAKING

Gdzie można kupić dobrą maskę? Gdzie znaleźć skuteczne środki do dezynfekcji rąk i powierzchni? Takie artykuły są teraz koniecznością ze względu na rządowe obostrzenia i można je znaleźć w ofercie sklepu DrogeriaKing.pl Iławie, również online.

Konkurencyjne ceny, szybka dostawa lub bezpłatny odbiór osobisty na miejscu w Iławie. A wreszcie różnorodne wyposażenie ochrony osobistej i dezynfekcji. DrogeriaKing.pl ma siedzibę przy ulicy Kościuszki w Iławie i znajdziesz tam wszystko co potrzebne chronić siebie i swoich bliskich przed SARS-CoV-2. Kliknij w poniższy baner by zapoznać się z ofertą i cenami.

Nic dziwnego, że najlepiej sprzedającym się produktem są teraz rękawiczki wielokrotnego użytku (obecna cena promocyjna to 3,99 PLN za parę). Sklep oferuje również pakiet antykryzysowy, którego cena specjalna wynosi 29 PLN, obejmuje maski wielokrotnego użytku, środki dezynfekujące do rąk i 10 sztuk rękawic nitrylowych. Ale oferta sklepu DrogeriaKing.pl jest znacznie szersza.

W DrogeriaKing znajdziemy też szereg artykułów do ochrony twarzy: przyłbice oraz maseczki różnego typu: wielorazowe, które do powtórnego użycia nadają się po upraniu oraz jednorazowe, dostępne pojedynczo, w większych opakowaniach.

Kliknij w poniższy baner by zapoznać się z ofertą i cenami.

Materiał Sponsorowany

Dane DrogeriaKing.pl:

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.