GDZIE WYBRAĆ SIĘ Z PSEM?

Gdziezpsem.com.pl to nowo powstały portal internetowy, założony przez mieszkańca Ostródy.

Portal  łączy gospodarzy przyjaznych dla psów miejsc i instytucji z właścicielami czworonogów. Powstaje w ten sposób baza przyjaznych dla psiaków obiektów, podzielona na wiele kategorii, z której korzystają setki właścicieli czworonogów – szczęśliwych, że można wreszcie wydawać pieniądze nie rozstając się ze swoim pupilem.

Inspiracją do założenia portalu był brak jakiegokolwiek miejsca w internecie, gdzie w ciągu kilku minut można by znaleźć odpowiednie dla siebie i psa miejsce, zaczynając od restauracji, w której można zjeść obiad w eleganckim psim towarzystwie, odpowiedniego behawiorysty czy hotelu dla psów. Od dziś to już nie jest problem, pośród 12 kategorii każdy znajdzie interesujące miejsce. Psie plaże, muzea dostępne dla zwiedzających na więcej niż dwóch nogach czy groomer, który dobierze odpowiednią fryzurę psu, to wszystko i wiele więcej znajdziesz na gdziezpsem. Wyjeżdżając na urlop, można sprawdzić, gdzie możemy zarezerwować nocleg oraz gdzie w okolicy znajduje się PSYjazna restauracja, wybieg lub plaża.

Gdziezpsem.com.pl to także zaawansowana wyszukiwarka. Wskażesz interesującą Cię okolicę lub włączysz lokalizację w swoim urządzeniu mobilnym, a wyszukiwarka sama na mapie podpowie gdzie znajdują się PSYjazne miejsca. Każdego dnia dodawanych jest od kilku do kilkudziesięciu nowych miejsc w Polsce, które są PSYjazne dla naszych czworonogów. Takich miejsc w samej Ostródzie jest kilka to m.in. Przystań u Zdzicha czy Księgarnia Zakładka, mieszcząca się w Bunkrze. W okolicy Ostródy dostępna dla czworonogów jest między innymi Willa Stodoła w Wielimowie.

Dla wszystkich korzystających z portalu właścicieli czworonogów został przygotowany program lojalnościowy. Za aktywność na portalu użytkownicy otrzymują punkty, które gromadzą na swoim koncie. Punkty później są wymieniane na atrakcyjne zniżki, wejściówki itp. w wybranych sklepach, restauracjach, czy innych obiektach partnerskich.

Marzeniem Psyjaznych Doradców jest również, aby każda schroniskowa bida znalazła kochający dom. Z myślą o fundacjach, schroniskach oraz stowarzyszeniach stworzono oddzielną podstronę pod nazwą Adoptuj Psa, z możliwością dodawania całkowicie darmowych ogłoszeń adopcyjnych. Stronę www.gdziezpsem.com.pl każdego dnia odwiedzają tysiące właścicieli czworonogów oraz osoby ściśle związane z psią tematyką. Dzięki temu wszelkiego rodzaju organizacje adopcyjne mogą dotrzeć do ogromnej grupy osób, w której może znajduje się idealny – adopcyjny psi rodzic.

Na portalu Facebook prowadzona jest również grupa pod nazwą Gdzie z psem POLSKA Dog Friendly Places in Poland, w której każdy użytkownik może zadać pytanie o konkretny kierunek podróży, Załoga Psyjaznych Doradców czeka na to, aby pomóc znaleźć idealne miejsce dla Ciebie i Twojego czworonożnego psyjaciela. Pamiętajmy, urlop nie musi wiązać się z pozostawieniem psa w hotelu dla psów, coraz więcej obiektów w Polsce jest Dog Friendly.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.