NATURHOUSE: POSTANOWIENIA DO SPEŁNIENIA – SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Pozbycie się nadmiernych kilogramów, obok rzucenia palenia, to najczęstsze z noworocznych postanowień. Cel jest słuszny, ponieważ w zgrabnej sylwetce czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Poprawie ulega samopoczucie fizyczne oraz stan zdrowia,  więc bez dwóch zdań  odchudzać się warto! Pełni zapału przystępujemy więc do nowych wyzwań, jednak z upływem dni często je porzucamy „na później”.  Jak tym razem dotrzymać noworocznych postanowień?

Samodzielnie czy z pomocą?

Zazwyczaj samodzielne próby odchudzania kończą się fiaskiem – niesmaczna dieta, brak oczekiwanych efektów czy ciągłe uczucie głodu powodują, że początkowy zapał z czasem słabnie i porzucamy swoje założenia – mówi Aleksandra Pietryszyn, dietetyk NATURHOUSE. W takiej sytuacji warto udać się do specjalisty. Zazwyczaj chcemy pozbyć się nadmiaru kilogramów szybko i drastycznie, a należałoby znaleźć i wyeliminować przyczynę ich gromadzenia – aby zniknęły i już nie powróciły – dodaje dietetyk. Podstawą skutecznego odchudzania jest wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych. Szybkie utraty wagi kończą się równie szybkim efektem jo-jo, dlatego ważne jest założenie realnego i możliwego do osiągnięcia celu.

Metoda Naturhouse  składa się z trzech elementów. To właśnie jej kompleksowość jest kluczem do sukcesu!

  1. Stała opieka dietetyka. Cotygodniowe wizyty. Regularność spotkań jest ważna zarówno dla dietetyka, jak i osoby będącej na diecie, gdyż to pozwala monitorować efekty i czuwać nad właściwym przebiegiem kuracji.
  2. Odpowiednio dobrana dieta. Prosta w przygotowaniu, pełnowartościowa, sycąca i smaczna oraz oparta na ogólnodostępnych składnikach. Dobrana indywidualnie do potrzeb, trybu życia, wykonywanego zawodu, przebytych chorób i preferencji smakowych.
  3. Naturalna suplementacja. Wyciągi z roślin, ziół, warzyw i owoców wspomagają efektywność odchudzania, pomagają odżywić organizm, przyspieszyć metabolizm, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i  pozbyć się zatrzymanej w organizmie wody.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Przekonaj się już dziś, że realizacja noworocznych postanowień może być prosta, przyjemna i zakończyć się sukcesem! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem NATURHOUSE. Specjalista zważy Cię, zmierzy, zbada zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, a także przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego oceni Twój dotychczasowy sposób odżywiania, odnajdzie przyczynę problemów z wagą i zaproponuje skuteczne i zdrowe rozwiązanie.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić lub pozostawić dane kontaktowe w formularzu, który wyświetli się po kliknięciu przycisku:

https://konsultacje.naturhouse-polska.pl

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Czarnieckiego 35
14-100 Ostróda
tel. 667 042 008
e-mail: ostroda.czarnieckiego@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Piątek: 8:00 – 16:00
Wtorek, Czwartek: 12:00 – 19:00
Środa: 8:00 – 18:00

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.