AGNIESZKA SKRZYPCZAK NA SZKLANYM EKRANIE OGÓLOPOLSKIEJ TELEWIZJI

„Komedianci, czyli Konrad nie żyje” to sztuka Bronisława Wildsteina w reżyserii Andrzeja Mastalerza. Przedstawienie stawia pytania o to, czy możemy kreować rzeczywistości pozbawiając się pamięci, odcinając od swoich korzeni i wyrzekając tradycji.

Dziś o godzinie 20:00 na TVP Kultura premiera komedii, w której gra ostródzianka Agnieszka Skrzypczak.

Agnieszka Skrzypczak to aktorka urodzona 4 czerwca 1989 roku w Ostródzie. W 2012 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (Polska). Na swoim koncie ma wiele epizodów i ról w polskich filmach czy serialach. Zagrała między innymi w filmach: “Kawaler” (2012), “Terminal” (2012), “Nauka pływania” (2015), “Czary Mary Mama” (2017), “Ciotka Hitlera” (2021), “Apokalipsa” (2015), “Droga” (2021).

 

 

„Komedianci, czyli Konrad nie żyje” to komedia, która według jej twórców niepozbawiona jest elementów groteskowych, „czerpiących z klasycznych tradycji tego gatunku”. Akcja toczy się we współczesnym teatrze. Bohaterami są aktorzy chcący spełnić swoje zawodowe marzenia. Zrywają z dotychczasowym porządkiem i w miejsce usuniętego dyrektora powołują Radę. Chcą stworzyć „nowy, wspaniały świat”.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.