“… BY ŚWIAT USŁYSZAŁ” – ZAPRASZAMY NA KONCERT

Koncert “… by Świat usłyszał” to dzieło na chwałę i cześć Jezusa Chrystusa, stworzone przez grupę przyjaciół w 2013 roku.

Za nami już 8 edycji koncertów w ostródzkim amfiteatrze i poprzedzających je warsztatów wokalnych, instrumentalnych i wielu ciekawych inicjatyw.

Koncert jest kontynuacją poprzednich edycji, podczas których przy ponad tysięcznej publiczności gościliśmy już takich muzyków jak: Mocni w Wierze, New Life’M, Deus Meus, Gospel Rain, Play&Pray, Siewców Lednicy, NiemaGOtu, Gaabi Gąsior z zespołem Holy Noiz, raperów Wyrwani z Niewoli oraz Paxa oraz prowadzących: Radosława Pazurę, Przemysława Babiarza, Adama Woronowicza, Andrzeja Młynarczyka, Grzegorza Kasjaniuka, Bartosza Gołębiowskiego i inni.

Koncert “…by Świat usłyszał” zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem Ostródzian i nie tylko i już na stałe wpisał się w kalendarz ostródzkich “imprez” kulturalno-religijnych.

W tym roku warsztaty wokalne i instrumentalne prowadzone będą pod kierunkiem Marcina Pospieszalskiego. Finałem warsztatów muzycznych będzie Koncert „…by Świat usłyszał”, na którym z racji jubileuszowej- 10 edycji wystąpi wielu wspaniałych artystów oraz ostródzka młodzież.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.