Karolina Lizer gościem specjalnym „Mamry Festival”

Po dwuletniej przerwie wraca koncertowe granie na Plażę Mamry. W dniach  29-30 lipca 2022 w Węgorzewie odbędzie się Mamry Festival czyli dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu czołowych polskich DJ-ów, raperów oraz artystów pop.

Gościem Specjalnym festiwalu    będzie  Karolina Lizer. Dla wielu to nazwisko kojarzy się przede wszystkim z polskimi eliminacjami do Eurowizji czy też występem  na KFPP w Opolu w Koncercie Debiuty. Ale ta młoda artystka jest też ścisłe związana z powiatem węgorzewskim – w jednej z pod węgorzewskich wsi nad malowniczym jeziorem na łonie mazurskiej natury ładuje akumulatory, by zrealizować swoje najskrytsze artystyczne marzenia i plany zawodowe.  Karolina Lizer jest wokalistką, pianistką i klawesynistką, laureatką Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Uczniów Szkół Artystycznych 2021. Rozwijała muzyczne skrzydła w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego oraz Autorskiej Szkole Musicalowej przy Teatrze Roma. Pisze i komponuje własne piosenki. Zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Wykonaniem piosenki „Kiedy znów zakwitną białe bzy” wyśpiewała pierwsze wyróżnienie w 7. odcinku programu „Szansa na sukces. Opole 2020 “. Z utworem „Aksamitnie” wystąpiła podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2020 roku.

Na Mamry Festival  Karolina Lizner wystąpi z krótkim recitalem. Będzie mogła w ten sposób podziękować  za wszystkie głosy  które otrzymała od  fanów  z ziemi węgorzewskiej w trakcie preselekcji do Eurowizji.

Partnerem Mamry Festival  została  spółka z powiatu węgorzewskiego  – Solamen Sp.z.o. Węgorzewski producent kruszywa budowlanego oraz  wytwórca  energii   elektrycznej z OZE wsparł  organizatora festiwalu organizacyjnie i finansowo.

Na głównej scenie festiwalowej wystąpią ponadto: VIKI GABORGROMEESMOLASTY, KUBAŃCZYK, KAEN, bryskaSKYTECH,  DJ KUBA & NEITAN, EMDI, FAFAQ, MATYS, MATT BUKOVSKI, MATT5KI, TRIBBS,  WAC TOJA,  CYPREX, MAX KLIMEK oraz DJ ŁOJO,.

Festiwal został objęty patronatem honorowym przez Burmistrza Węgorzewa, p. Krzysztofa Kołaszewskiego.

Mamry Festival 2022 osadzony  zostanie w klimatach gier retro.
W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

 

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach   e-Bilet, KupBilecik, Eventim i Goingapp

Uwaga: tylko do końca maja promocyjne ceny na bilety i karnety.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.