KLIMAKTERIUM 2 W OSTRÓDZIE

W sobotę 5 sierpnia amfiteatr w Ostródzie zapełnił się prawie po brzegi publicznością w większości płci żeńskiej. Stało się tak za sprawą komedii muzycznej “Klimakterium 2 czyli menopauzy szał”, której autorką jest Elżbieta Jodłowska.

Cztery rezolutne panie borykające się z problemami kobiet przechodzących klimakterium spotykają się na urodzinach u jednej z nich – Maliny. Perypetie Pameli (w tej roli ostródzka publiczność mogła zobaczyć Elżbietę Jodłowską), Maliny  (zagrała ją Ewa Cichocka, wokalistka znana z zespołu “Czerwony Tulipan”), Zosi (w jej rolę wcieliła się Ludmiła Warzecha, aktorka, wykonawczyni m.in. utworu “Dzieci Ostródy”) oraz Angeli (zagrała ją Ewa Złotowska) doprowadzały do łez ze śmiechu zgromadzoną widownię.

Nieudane związki, nadwaga, problemy zdrowotne czy małżeńskie to niektóre z kłopotów z jakimi borykają się na co dzień  4 bohaterki. Opowiedziane na wesoło, z dużą dozą dystansu do codzienności, okraszone żartami wywoływały salwy śmiechu i żywe reakcje widzów. Po około 3 godzinach dobrej zabawy pewnie wiele osób miało nieźle wyćwiczone mięśnie brzucha.

Na koniec publiczności zaprezentowano utwór “Dzieci Ostródy”, a potem wykonawczynie podpisywały autografy i pozowały do wspólnych zdjęć.

Tekst: Marzena Matuszka\Zdjęcia: Łukasz Matuszka

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.