KOLEJNY DUŻY KONCERT ZNIKA Z IMPREZ LETNICH W OSTRÓDZIE?

Wakacyjna Trasa Dwójki to cykl koncertów różnych artystów.

Przez całe wakacje koncerty (W ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki) odbywają się w wielu miastach Polski a na scenie występują najpopularniejsi rodowi artyści.

Ostróda (podobnie jak rok temu) także i teraz miała możliwość być gospodarzem Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022.  Na oficjalnym plakacie z harmonogramem wszystkich imprez letnich, mogliśmy przeczytać, iż 15 sierpnia impreza odbędzie się właśnie w nas.

Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie miasta w dniu 6 maja.

 

Tak miasto promowało imprezę rok temu:

 

 

Fakt, iż bezpłatne bilety rozeszły się w błyskawicznym czasie świadczy tylko o tym, że impreza cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów. Ba! Na koncert przyjeżdżały osoby z sąsiednich miast.

 

Dlaczego impreza nie odbędzie się w Ostródzie w tym roku?

Na oświadczenie ze strony organizatora jeszcze czekamy. Napisaliśmy też zapytanie prasowe do Urzędu Miasta, jednak nie spodziewamy się uzyskać odpowiedzi (tak jak w przypadku prośby o komentarz w sprawie Festiwalu Muzyki Tanecznej). Być może Burmistrz uzna, że lepiej będzie wydać oświadczenie i opublikować je na łamach social mediów.

Organizatorem Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 jest agencja World Media – ta sama, która organizuje Festiwal Muzyki Tanecznej. Możemy się tylko domyślać, że chodzi o dofinansowanie imprezy z budżetu miasta.

 

Warto też nadmienić, iż koncert będzie transmitowany na żywo w ogólnopolskiej telewizji, co stanowi dużą promocję miasta gospodarza.

Miasta, w których odbędą się koncerty w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022:

03.07 – Wilno / Największe przeboje lata
10.07 – Augustów / Hity domówek
17.07 – Włocławek / Muzyka romska
24.07 – Stalowa Wola / 30 lat disco polo
31.07 – Łomża / Folk Festival
07.08 – Stężyca / Hity wszech czasów
15.08 – Elbląg / Festiwal piosenki wojskowej państw NATO
21.08 – Zabrze / Niech żyje biesiada!
27.08 – Sopot / Wielki jubileusz „Pytanie na śniadanie”
28.08 – Sopot / Zakończenie lata

Na scenie zobaczymy i usłyszymy między innymi: Milano, Boys, Z. Martyniuk, Andree, Classic, Weekend, Czadoman i inni.

6 komentarzy

Wielkie brawa dla burmistrza i władz miasta,trzeba mieć naprawdę wielki talent żeby w jednym sezonie stracić trzy ogólnopolskie imprezy które promowały miasto i ściągały tysiące turystów, jeszcze tylko niech pan burmistrz i wladze miasta odwołają Rege Festiwal i będzie komplet Ktoś psuje to co inni budowali przez lata.Wspulczuje mieszkańcom Ostródy i zazdroszczę tak mądrych i wspaniałych włodarzy. Może pan burmistrz zaproponuje zamiast tych imprez np.Festiwal kół gospodyń wiejskicch albo coś w tym stylu bo to napewno wypromuje miasto i przyciągnie tysiące turystów

A może zamiast lata z tvp 2 by zorganizowali
Letnią trase muzyki Tanecznej Disco Dance i by pograli // Marioo, Clasic, Basta, Soleo, Miły Pan itp. Niby ludzie nie znają a gdy zagrają to się dobrze bawią.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.