M14STO SZTUKI – DRUGA EDYCJA PROJEKTU ARTYSTYCZNEGO

W sobotę, 10 września o godz. 17.00 zapraszamy na drugą edycję projektu artystycznego pt. M14STO SZTUKI. Całość odbywać się będzie w Ostródzie w siedzibie oraz na dziedzińcu Centrum Użyteczności Publicznej.

Założeniem naszego przedsięwzięcia jest prezentacja artystów związanych z Ostródą lub jej okolicami. Są to często osoby, które pokazują swoją twórczość po raz pierwszy publicznie, ale znajdują tutaj swoje miejsce także uznani artyści. W bieżącym roku postanowiliśmy rozszerzyć formułę imprezy o inne formy sztuki, m.in. tatuaż i muzykę, gdyż uważamy, że te dziedziny również zasługują na szerszą prezentację.

Na imprezie zaprezentowana zostanie wystawa sztuk wszelkich, od malarstwa, grafiki, rysunku, przez fotografię, rzeźbę, aż po teledyski i performance. Całość zwieńczy koncert muzyki alternatywnej, na którym również zaprezentują się artyści pochodzący z Ostródy i okolic, a do tej pory niekoniecznie znani w naszym mieście. Ogólna liczba podmiotów wynosi aż 24 byty artystyczne.

Sama wystawa będzie czynna codziennie do 15 września w godz. 10.00-17.00 (niedziela 12.00-17.00).

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa uznaniem i każdy z Was odnajdzie w M14STO SZTUKI coś dla siebie.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie M14STO, partnerami Starostwo Powiatowe w Ostródzie, Gmina Wiejska Ostróda, Biblioteka „Przystań z Kulturą” firma IWKD, Budocentrum Ostróda oraz sklep Ze Smakiem.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.