OSIEDLOWY DOM KULTURY “JEDNOŚĆ” Z WYJĄTKOWYMI KARTKAMI DLA PODOPIECZNYCH Z DOMU SENIORA W BIESALU

W Osiedlowym Domu Kultury “Jedność” będącym w strukturze organizacyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej “Jedność”, z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowało miłą niespodziankę dla podopiecznych Domu Seniora “Młodzi Duchem” w Bielsalu.

Na bezpłatnych zajęciach plastycznych prowadzonych przez panią Beata Horodyłowską i Anetę Rankiewicz tworzone były kartki dla seniorów.

ODK “Jedność” współpracuje z wieloma placówkami i instytucjami. Tym razem postanowiliśmy przygotować własnoręczne kartki dla podopiecznych z domu seniora “Młodzi Duchem” w Biesalu. Razem z panią Iwoną Podgórską, która odpowiada za część artystyczną w placówce, wpadłyśmy na pomysł, by poprzez nasze zajęcia zaangażować dzieci do wspólnej inicjatywy na rzecz osób starszych. Na dwóch spotkaniach udało nam wykonać ponad 100 kartek. – dodaje B.Horodyłowska, kierownik ODK “Jedność”.

Kartki zostały przekazane w Dniu Babci i Dziadka przez Franka, podopiecznego przedszkola w Idzbarku. Seniorzy ucieszyli się z miłej niespodzianki, jaką dla nich przygotowano.

Miki

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.