PABLOPAVO I LUDZIKI JUŻ 13 STYCZNIA WYSTĄPIA W CUP

Z okazji piątku 13 zapraszamy na wyjątkowy koncert.

Po raz pierwszy na scenie Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie – Pablopavo i Ludziki w promocyjnej trasie nowego albumu pt. “Mozaika”. Będzie to kolejny  koncert w CUPie organizowany przez Stowarzyszenie M14STO przy współpracy ze Starostwem Ostródzkim oraz Biblioteką”Przystań z Kulturą”.

Pablopavo to jeden z najważniejszych wokalistów i tekściarzy w Polsce (m.in. Vavamuffin), pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem. Na koncercie zaprezentuje utwory z nowej płyty, nie zabraknie jednak także najbardziej znanych utworów artysty.

Artysta o “Mozaice” wypowiedział się w tych słowach:

“Nowa płyta będzie się nazywać Mozaika. Pod okiem i uchem DjZero nagraliśmy na nią 11 utworów rożnej długości. Napisałem dziewięć tekstów, jeden napisał Earl Jacob, a jeden wzięliśmy z książki Marcina Sendeckiego. Muzycznie, jak to zwykle u nas, jest inaczej niż dotąd. Jedni mówią, że bliżej Molesty, drudzy, że raczej Anawa, czyli najpewniej jest to jakieś pobocze muzyczne, gdzie walają się niedoszłe przeboje i przerdzewiałe refreny. Ostatnie trzy lata jakie minęły od wydania “Marginala” nie były dla nikogo łatwe. Ani dla grajków ani dla słuchaczy. I trochę o tym jest ta płyta, ale też trochę o tym, że są rzeczy, które pomagają przetrwać najcięższe chwile. Rusza zaraz przedsprzedaż, a my w końcu marca ruszamy w trasę by grać dla Was te nowe numery. I trochę starszych też. Zamawiajcie, przychodźcie na koncerty, dbajcie o siebie.”
Wydarzenie wspierają: Bar Ostródziak, In Case, G.art.
Zapraszamy 13 stycznia 2023, wstęp 19:00, start 20.00.
Ostróda Centrum Użyteczności Publicznej ul. Jana III Sobieskiego 9 bilety: 59 zł / przedsprzedaż, 69 zł / w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.