ROZKOŁYSANI W RYTMACH REGGAE

W sobotni wieczór w sali widokowej ostródzkiego amfiteatru odbył się event, który był nie lada gratką dla wszystkich miłośników jamajskiej muzyki.

Na scenie mogliśmy oglądać troje wykonujących. Najpierw wystąpił niedawno założony, ostródzki zespół Tarapaty, w którego składzie wystąpili Antek, Kulka, Bolek, Śrubek, Mateusz. Tak się złożyło, że młodzi wykonawcy mają wielu fanów w Ostródzie, zwłaszcza wśród swoich rodziców i rodzeństwa, to właśnie oni rozruszali jako pierwsi.

Później na scenie zameldował się dobrze znany w Ostródzie Lonely Tree SoundSystem z Olsztyna. Formacja gościła w naszym mieście jako support przy okazji występów takich wykonawców jak Damian SyjonFam czy TABU. Występowali również na Ostróda Reggae Festival na jednej z pobocznych scen. Chłopaki nie zawiedli, wprawili w pozytywny nastrój publikę, gwarantując dobrą zabawę.

Na koniec za konsolą stanęła gwiazda wieczoru 27Pablo, czyli DJ Dancehall Reggae. Podczeas jego występu można było usłyszeć miksy legendarnych utworów Boba Marleya i innych ważnych dla tego nurtu muzycznego wykonawców.

Impreza okazała się sukcesem, ściągnęła ponad 100 osób. W sobotę każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedni woleli bawić się przy scenie, inni siedzieli na wygodnych kanapach i gadali ze znajomymi. To była prawdziwa Reggae sesja.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.