SPOTKANIE AUTORSKIE Z JANUSZEM B. KOZŁOWSKIM AUTOREM KSIĄZKI „DAWNA OSTRÓDA W STU ILUSTROWANYCH OPOWIEŚCIACH”

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JANUSZEM B. KOZŁOWSKIM AUTOREM KSIĄZKI "DAWNA OSTRÓDA W STU ILUSTROWANYCH OPOWIEŚCIACH"

Zapraszamy  na spotkanie autorskie z Januszem B. Kozłowskim autorem książki „Dawna Ostróda w stu ilustrowanych opowieściach”.

Książka „Dawna Ostróda w stu ilustrowanych opowieściach” ukazała się na rynku w ub. roku. Pięknie wydana, bogato ilustrowana, piąta z cyklu – „Miasta dawnych Prus Wschodnich w stu ilustrowanych opowieściach”, jest kontynuacją wcześniejszych książek autora: „Spacer po dawnej Ostródzie” i „Dawna Ostróda. Obrazy z życia wschodniopruskiego miasta”. Stu ciekawym, także kolorowym, ilustracjom przedstawiającym Ostródę (niem. Osterode) sprzed 1945 roku, towarzyszy tyle samo interesujących opowieści o dawnym mieście i jego mieszkańcach. Interesujący materiał ilustracyjny, fascynująca lektura. Indeks nazw geograficznych, nazw miejscowych, wykaz wydawców pocztówek, najważniejsza literatura. Redakcja Waldemar Mierzwa. Opracowanie graficzne Tomasz Ciciński.
Po spotkaniu będzie możliwość uzyskania autografu autora z dedykacją. Dodatkową atrakcją będzie spacer „Śladami dawnej Ostródy”, podczas którego sam autor oraz przewodnicy z Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników opowiedzą o skomplikowanych dziejach naszego miasta.
Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna, budynek CUP, sala 112
Godz. 17.30
Spacer ok. godz. 19.00
Wstęp wolny !!!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.