SPOTKANIE Z PRZEWODNICZKĄ MAGDALENĄ MALINOWSKĄ

Chcesz bliżej poznać region w którym mieszkasz? Przyjrzeć się uważniej jednemu z najpiękniejszych miejsc w Polsce nie koniecznie podążając utartym szlakiem turystycznym?

Już 1 grudnia będziesz miał okazję spotkać się z licencjonowaną przewodniczą turystyczną Magdaleną Malinowską autorką słów przewodnika po Warmii i Mazurach, miłośniczką przyrody, obyczajowości lokalnych społeczności i historii życia codziennego. W przewodniku oprowadza po miejscach nietypowych i zapomnianych. Magda jest wielbicielką wycieczek rowerowych i pieszych wędrówek.
Wyróżniona podziękowaniami Prezydenta Miasta Olsztyna za pracę społeczną na rzecz rozwoju i promocji turystyki w mieście i regionie. Współautorka publikacji „Gościniec Niborski” (wyd. ElSet, 2019), która została wyróżniona w kategorii przewodnik tekstowy w konkursie Magazynu Literackiego „Książki” na najlepsze książki turystyczne roku 2019. Autorka przewodnika „Mazury. Atlas Turystyczny” (wyd. SBM, 2021) , „PomySłownika dobrego wypoczynku” (Hotel Anders, 2021) oraz książki „Warmia i Mazury Slow” (wyd. SBM, 2022).

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.