WNIOSKI O UHONOROWANIE JULIANA PAWŁOWSKIEGO I ZMIANĘ SIEDZIBY BIBLIOTEKI

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Ostródzie na posiedzeniu w dniu 6 maja 2020 r. wystosowała następujące wnioski.


1. Uhonorowanie byłego Dyrektora Centrum Kultury Juliana Pawłowskiego za wieloletnią pracę na rzecz kultury.
2. W związku z nadwyżką budżetową związaną z odwołaniem zaplanowanych na ten sezon wielu imprez kulturalnych przeznaczyć wolne środki na działania zmierzające do zmiany siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostródzie.
3. Zwiększenie autonomii podejmowania decyzji przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w zakresie pozyskiwania środków na bieżące inwestycje i działania.
4. Przygotowanie dokumentacji projektowej boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym przy ul. Plebiscytowej 50.
5. Uruchomienie przez pracowników urzędu procedur zmierzających do pozyskania środków z funduszy norweskich na remont infrastruktury i zagospodarowanie nabrzeża jeziora Drwęckiego.
6. Przedstawienie sytuacji związanej z budową nowego żłobka miejskiego – na jakim etapie jest inwestycja?
7. Przeprowadzenie najbliższej sesji Rady Miejskiej w Ostródzie w Centrum Użyteczności Publicznej.

Przypominamy. Julian Pawłowski ponad 20 lat był Dyrektorem Centrum Kultury w Ostródzie i w środowisku artystów i agencji eventowych jest bardzo poważany. Również odpowiada za udane Dni Ostródy, których sukces przypisuje sobie Burmistrz i Urząd Miasta. Jeśli nie wiecie jeszcze w jaki sposób został potraktowany przez Zbigniewa Michalaka. Możecie przeczytać o tym TUTAJ.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.