EKONOMIK NA PODIUM W MRĄGOWIE

Ekonomik na podium w Mrągowie !!!

11 października w Mrągowie odbył się finałowy turniej „Moje Boisko Orlik 2012” Warmińsko-Mazurskiego Związku Sportowego.

W zawodach uczestniczyło 6 drużyn: ZS nr 2 Mrągowo, ZSZ Lidzbark Warmiński, ZSS Ełk, I LO Mrągowo, I LO Pisz, ZSZ im.S. Petőfi Ostróda.

Finałowe mecze były rozegrane w dwóch grupach po trzy zespoły. Drużyna Ekonomika w pierwszej fazie licealiady zajęła drugie miejsce i awansowała do strefy półfinałowej spotykając na swej drodze ZS nr 2 Mrągowo. Mecz zakończył się remisem 1:1, a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.

Snajperzy nie zawiedli, a na szczególne podziękowanie zasługuje bramkarz Spătaru Aleksander, który w mistrzowsko obronił dwa karne 1:3. Finał rozegrali z drugą drużyną z I LO Mrągowo. Zawodnicy z „Petőfiego” do meczu przystąpili z niesamowitym zaangażowaniem i poświęceniem, co przyczyniło się do zwycięstwa 0:2 dla Ostródzian.

Drużyna ZSZ im. S. Petőfi została mistrzem piłki nożnej województwa warmińsko-mazurskiego „Moje Boisko Orlik 2012”.

Półfinał: ZS nr 2 Mrągowo – ZSZ Ostróda 1:1 karne 1:3

Finał: I LO Mrągowo – ZSZ Ostróda 0:2

Skład drużyny Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petőfi: Biczkowski Antoni, Błaut Mateusz, Gergola Kacper, Kruszewski Kacper, Łupaczewski Bartłomiej, Podgórski Kacper, Spataru Aleksander, Witczyn Adam. Duda Kewin. Opiekun: Paweł Kazimierczyk.

Wielkie podziękowania i gratulacje!

 

Tekst i foto: P. Kazimierczyk

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.