WIELKI SUKCES FLORYSTÓW Z ”ROLNIKA”

Bellis – florystyczne miniprzedsiębiorstwo z Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie dostało się do finałowej 20-stki konkursu „Produkcik 2017” na najlepsze miniprzędsiębiorstwo w Polsce.

Finał odbył się 6 i 7 czerwca w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Rozwoju. „Bellis” zaprezentował wyroby florystyczne: stroiki, wianki i kompozycje kwiatowe oraz usługi dekoratorskie.

Oferta Bellis spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Wokół ostródzkiego stoiska gromadziło się wielu zainteresowanych. Uczniowie przygotowali pokaz układania kompozycji kwiatowych, a wszystkie wystawione wyroby znalazły nabywców.
Najważniejszym gościem imprezy był Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów – Mateusz Morawiecki. Przeprowadził on rozmowę z uczniami, pogratulował sukcesu i otrzymał bukiet kwiatów wykonany przez szkolne florystyki.
Uczniowskie miniprzedsiębiorstwo zrzesza całą klasę III technik ogrodnik, ale w Warszawie reprezentowały ją: Aleksandra Iwin, Dominika Gregorek, Natalia Augustyn i Arkadia Skibiniewska. Opiekunem grupy była pani Monika Mikułan.
źródło: Powiat Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.