WYJEDŹ NA MECZ NBA I SPOTKAJ Z MARCINEM GORTATEM!

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do 5. edycji Szkolnego Skills Challenge „Mierz wysoko” – akcji organizowanej przez Fundację Marcina Gortata MG13 wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Uczniowie szkół podstawowych po raz kolejny będą mieli okazję zmierzyć się w rywalizacji o wyjazd na mecz ligi NBA w Stanach Zjednoczonych i spotkanie z Marcinem Gortatem. Każda z dotychczasowych edycji Szkolnego Skills Challenge „Mierz wysoko” spotykała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno szkół, jak i firm wspierających tę inicjatywę.

Nadchodząca edycja Szkolnego Skills Challenge „Mierz wysoko”, tradycyjnie dedykowana uczniom klas IV-VI szkoły podstawowej (9-13 lat), trwać będzie od października do grudnia br. Celem serii wydarzeń, które rozegrają się w całej Polsce, jest zachęcenie uczniów do regularnej aktywności fizycznej oraz wzmocnienie pozycji wychowania fizycznego i sportu w hierarchii wartości środowiska szkolnego.

Szkoły zainteresowane uczestnictwem w tej akcji do końca września mogą zgłaszać się poprzez formularz znajdujący się na stronie organizatora: http://mg13.com.pl/szkolny-skills-challenge-edycja-v/.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.