ZDROWO ŻYJEMY I NIE TYJEMY

“Zdrowo żyjemy i nie tyjemy!” pod takim hasłem Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Morągu prowadzi tegoroczne działania profilaktyczne mające na celu zmniejszenie problemu występowania otyłości wśród dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

W tym roku do wspólnych działań zaprosiło Szkołę Podstawową nr 3 i Szkołę Podstawową nr 4, w których przeprowadzono akcję profilaktyczną związaną z obchodzonym 24 października Światowym Dniem Walki z Otyłością.

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli wykonali transparenty z hasłami promującymi zdrowy styl życia. Towarzystwo zaopatrzyło ich w jabłka i tak przygotowani w swoich szkołach przeprowadzili happeningi.

Podziękowania należą się dyrekcjom szkół oraz wychowawcom: Pani Danucie Romanowskiej i Pani Annie Altman oraz klasie VIb za przeprowadzenie happeningu w Szkole Podstawowej nr 3, oraz Pani Urszuli Stęplińskiej i klasie II a za przeprowadzenie akcji w Szkole Podstawowej nr 4.

Akcja przeprowadzone w ramach zadania: „Zdrowo żyjemy i nie tyjemy”, które jest współfinansowane  przez  Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

TDP

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.