,,BEZPIECZNY SMYK NA WARMII I MAZURACH” – ETAP POWIATOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych z powiatu ostródzkiego zmagali się w konkursie pn. „Bezpieczny Smyk na Warmii i Mazurach” z wiedzy o przygodach niefrasobliwej dziewczynki Poli. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostródzie. W najbliższym czasie czekają ich zmagania na etapie wojewódzkim konkursu, w którym będą reprezentować nasz powiat.

W piątek (24.05.2024 r.) w sali lekcyjnej Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostródzie odbyły się powiatowe eliminacje konkursu pn.,, Bezpieczny Smyk na Warmii i Mazurach”.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I-III z powiatu ostródzkiego. W konkursie wzięło udział 9 drużyn dwuosobowych tj.: ze Szkoły Podstawowej nr 1, 2, 3 i 5 w Ostródzie, Szkoły Podstawowej w Miłomłynie, Elgnowie, Samborowie, Brzydowie i Marwałdzie. Każda drużyna miała za zadanie rozwiązać test dotyczący przygód bohaterki książki Poli.

Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostródzie. W najbliższym czasie czekają ich zmagania na etapie wojewódzkim konkursu, w którym będą reprezentować nasz powiat. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacjach wojewódzkich w Olsztynie!

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.