BYŁ POSZUKIWANY DO ODBYCIA KAR POZBAWIENIA WOLNOŚCI I JAKO SPRAWCA KRADZIEŻY ROWERU

Nie opłacił grzywny, więc sąd zamienił ją na 15 dni kary pozbawienia wolności. Międzyczasie razem z kolegą ukradł rower i próbował sprzedać go w lombardzie. Istnieje więc możliwość, że zatrzymany 34-latek będzie musiał w zakładzie karnym spędzić więcej niż 15 dni.

W minioną niedzielę do policyjnej celi trafił 34-letni mieszkaniec Ostródy. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 15 dni za nieopłaconą grzywnę w związku z popełnionym wykroczeniem. 34-latka zatrzymali policjanci ostródzkiej patrolówki.

Wczoraj (06.05.2019r.), nim zatrzymany trafił do zakładu karnego usłyszał jeszcze jeden zarzut. Tym razem dotyczył on kradzieży roweru. Ostródzianin razem ze swoim kolegą 30 kwietnia br. ukradł stojący obok jednego z ostródzkich marketów jednoślad i próbował sprzedać go w lombardzie. Pracownica lombardu zorientowała się, że rower jest kradziony ponieważ jego właściciel na portalu społecznościowym umieścił ogłoszenie o jego kradzieży i apelował do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu jego własności. Sprawcy kradzieży porzucili w sklepie łup i oddalili się z miejsca a pracownica o wszystkim powiadomiła policjantów.

34-latek po tym jak został zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna  przyznał się do tego, że ukradł rower. Tym razem za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach tzw. recydywy ponieważ odbywał już karę pozbawienia wolności za czyny podobne.

1 comments

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.