DOMOWY TERROR NIEDALEKO OSTRÓDY

Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 48- letniego mieszkańca gminy Ostróda, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką oraz groził domownikom śmiercią.

Zgłoszenie o awanturze domowej policjanci otrzymali w czwartek, 2 lipca w nocy. 48-letni mężczyzna pod wpływem alkoholu awanturował się i zakłócał spokój domownikom. Jak okazało się, mężczyzna od roku znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją matką, jednak kobieta dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o sytuacji w domu policjantom. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna groził również swoim domownikom śmiercią.

48- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie mu zarzutów znęcania się oraz kierowania gróźb karalnych. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Policjanci wraz z prokuratorem wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do ich wniosku. Mieszkaniec gminy Ostróda 3 najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.