ŁUKTA: JECHAŁ NIEPEWNIE. W AUCIE TOREBKA Z AMFETAMINĄ

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Łukcie zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata, którego zachowanie wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu lub podobnie działających środków. Podczas interwencji zabezpieczyli amfetaminę.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (06.04.2021r.) w Łukcie. Patrol dzielnicowych z tamtejszego posterunku zauważył fiata, którego sposób jazdy wydał im się podejrzany. Kierowca jechał „wężykiem” oraz gwałtowanie hamował i przyspieszał. Policjanci zatrzymali więc kierowcę do kontroli. Mimo, iż badanie na zawartość alkoholu w organizmie mężczyzny nie wykazało żadnych nieprawidłowości, to jednak jego zachowanie wskazywało na to, że może znajdować się on pod wpływem podobnie działających środków. Ponadto, w trakcie interwencji dzielnicowi ujawnili przy nim biały proszek. Badania potwierdziły, że jest to amfetamina. Kierowcy została pobrana krew do badań. Jeśli wykażą one, że mężczyzna znajdował się pod wpływem narkotyków podczas jazdy, oprócz zarzutu posiadania środków odurzających, usłyszy on również zarzut kierowania pojazdem pod ich wpływem.

KPP Ostróda

1 comments

I co się Karolek cieszy to niby kierownik posterunku. 6 razy zgłaszałem że jeździ ćpun i co mi powiedział że muszą go złapać na groncym uczynku i ten uczynek mój kolega zgłosił dlatego go złapali i sobie zasłógi przypisują. A jak spalili samochody, okradli kolegę to gówno zrobili pajac. Tylko mandaty za maseczki. Jak nie było posterunku w Łukcie o nikogo nie okradali, podpalali dwa razy. Panie Karolu gdzie jest koparka z wynek którą ukradli, gdzie są przestępcy co podpalili 6 aut, czemu nie siedzi pajac który okradł kolegę. Gówno robią na tym posterunku tylko siedzą na internecie i patrzą kto nie ma maseczki. JEDEN WIELKI BŁĄD Z TYM POSTERUNKIEM I KIEROWNIKIEM NIEMOTĄ.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.