KOLEJNA GROŹNA KOLIZJA NA SKRZYŻOWANIU PRZED DURĄGIEM

Dziś 13 sierpnia po godzinie 9 rano doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu dróg: DK nr 7 – Kraplewo i Ostróda – Durąg. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, tuż przed tą ostatnią miejscowością,jadący od strony Ostródy kierowca opla, podróżujący m.in: z małym dzieckiem, najprawdopodobniej nie zastosował się do znaku STOP. Pech chciał, że od strony Kraplewa przez skrzyżowanie przejeżdżała właśnie kobieta kierująca seatem. Opel wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w seata. Po uderzeniu kobieta wpadła w poślizg i seat zakończył swoją jazdę w przydrożnym rowie. Na miejscu pojawiła się policja, pogotowie i 2 jednostki straży pożarnej – z PSP Ostróda i OSP Durąg.

Uczestnicy zdarzenia mieli sporo szczęścia, że skończyło się właściwie tylko na uszkodzeniach pojazdów. Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie na tym skrzyżowaniu. Zdarzają się poważne wypadki. Nie raz już o tym pisaliśmy. Nie dalej jak wczoraj doszło do innej kolizji w tym samym miejscu, która na szczęście też zakończyła się bez ofiar.

 

1 comments

Tam kierowcy sami ustalają swoje prawo jazdy proponuje rondo i po problemie a ten przypadek to pokaz kolejnego buractwa dojeb……c kierowcy niech mysli

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.