JEDEN UDERZYŁ W DRZEWO W LUBAJNACH, DRUGI BYŁ ZA SZYBKI, TRZECI PIJANY

Ostródzcy policjanci zostali powiadomieni, że w miejscowości Lubajny samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Funkcjonariusze, którzy natychmiast pojechali na miejsce ustalili, że 19-latek siedzący za kierownicą audi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia pasażer samochodu z obrażeniami przedramienia i złamanym nosem trafił do szpitala. Kierowcy, który nie odniósł obrażeń policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz trwa szczegółowe ustalanie okoliczności zdarzenia.

Z kolei na najbliższe 3 miesiące stracił prawo jazdy 28 – letni mieszkaniec Malborka, który w terenie zabudowanym rozpędził swojego volkswagena do prędkości 112 km/h. Mężczyzna odmówił przyjęcia za popełnione wykroczenie 500 złotowego mandatu karnego twierdząc, że w sądzie dostanie niższą grzywnę. Policjanci sporządzili więc wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny.
W nocy z soboty na niedzielę morąscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Podczas kontroli wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało, że mieszkanie Morąga ma 2,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że 22-latek nie posiada prawa jazdy. Mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP Ostróda/red

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.