KRADŁ KABLE Z DROGI S7. ZOSTAŁ ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU

Policjanci z Komisariatu Policji w Morągu zatrzymali na gorącym uczynku 27- letniego mieszkańca Warszawy, który kradł kable z drogi S7. Mężczyzna odpowiedzialny jest również za wcześniejsze kradzieże kabli na terenie całego województwa. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Sprawą kradzieży przewodów elektrycznych z terenu drogi S7 w powiecie ostródzkim policjanci zajmowali się od jakiegoś czasu. Szereg podjętych przez nich czynności i działań doprowadziły do 27- letniego mieszkańca Warszawy. Uzyskane przez kryminalnych informacje wskazywały, że mężczyzna może po raz kolejny próbować dokonać kradzieży.

W ubiegły czwartek (26.09) kryminalni zorganizowali zasadzkę w wyniku której ujawnili podejrzanego podczas przestępczego procederu. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej zaczął uciekać, jednak bezskutecznie. 27- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Mieszkaniec Warszawy usłyszał zarzuty kradzieży oraz uszkodzenia linii telekomunikacyjnej. Nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Do chwili obecnej straty wynoszą kilkanaście tysięcy złotych. Mężczyzna dokonywał kradzieży przewodów na terenie całego województwa, dlatego jak mówią policjanci, sprawa jest rozwojowa.

Za popełnione przestępstwa 27- letni mieszkaniec Warszawy odpowie przed sądem. To tam podjęta zostanie decyzja o jego dalszym losie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.