MANDATY ZA PIROTECHNIKĘ PODCZAS MECZU SOKOŁA

Jak widać kibice futbolu w wydaniu małomiasteczkowym są łatwiejsi do namierzenia.

Poniżej komunikat policyjny:

W minioną niedzielę podczas meczu piłkarskiego Sokoła Ostróda z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 21 i 22-latek będąc w sektorze gospodarzy postanowili odpalić race. Pomimo próby ukrycia się pod jedną z klubowych flag oraz zmiany odzieży zostali zidentyfikowani przez policjantów.

Bez wątpienia niedzielna (10.09.2023r) potyczka piłkarska miejscowego Sokoła Ostróda z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie na długo pozostanie w pamięci dwóch miłośników miejscowego zespołu. W trakcie spotkania dwóch mężczyzn 21 i 22 – latek odpalili materiały pirotechniczne w postaci rac. Wyżej wymienini usiłowali ukryć się pod jedną z flag klubowych a w celu utrudnienia ich identyfikacji przebrali się w inną odzież.

Obecni na meczu policjanci szybko zareagowali na ten incydent. Jak się okazało mężczyźni odpalili, je bo chcieli urozmaić oprawę sportową. Za posiadanie i odpalenie rac podczas meczu zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 500 zł. Na szczęście dla nich niedzielny mecz nie był w świetle obowiązujących przepisów imprezą masową. W przeciwnym razie ich zachowanie miałoby dużo poważniejsze konsekwencje.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.