MORĄG: ZATRZYMANO DZIEWCZYNĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI

Policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Morągu pracując nad sprawą handlu narkotykami w ich rejonie, ustalili, że związek z tym nielegalnym procederem może mieć pewna młoda mieszkanka miasta.

Kilka dni temu policjanci zapukali do drzwi 20-latki. Podczas przeszukania znaleźli w jej mieszkaniu woreczek z zawartością suszu roślinnego oraz wagę. Młoda kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Następnego dnia podczas przesłuchania dziewczyna przyznała się do rozprowadzania narkotyków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić jej dziesięć zarzutów w związku z posiadaniem oraz udzielaniem narkotyków.

To nie zakończyło pracy policjantów nad tą sprawą. Przez kolejne dni funkcjonariusze zbierali nowe informacje i na ich podstawie ustalili komu 20-latka sprzedawała narkotyki. W ubiegłym tygodniu do tej sprawy zostały zatrzymane kolejne osoby, którym również przedstawiono zarzuty posiadania narkotyków. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów.

Za udzielanie innej osobom środków odurzających 20-latce grozi teraz kara do lat 10 pozbawienia wolności, natomiast wszystkim tym, którzy je od niej kupili grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.