NAPAD Z BRONIĄ W RĘKU W NASZYM REGIONIE (VIDEO)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie publikują wizerunek mężczyzn, którzy dokonali rozboju na stacji benzynowej w Rudzienicach. Organy ścigania proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Osobom, które posiadają informację o miejscu pobytu sprawców przestępstwa gwarantujemy anonimowość.

 

Do zdarzenia doszło w dniu 22 stycznia 2022 r., w Rudzienicach gmina Iława. Funkcjonariusze około godz. 23:30 otrzymali informację o kradzieży pieniędzy na stacji paliw. Mundurowi ustalili, że dwóch zamaskowanych sprawców weszło na teren stacji benzynowej i pod groźbą użycia przedmiotu przypominającego broń zażądali od pokrzywdzonych wydania pieniędzy. Pracownicy stacji wykonali polecenie, a sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku.

Funkcjonariusze zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności rozboju  przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady w tym zapis z monitoringu.Wszystkie osoby, które rozpoznają przedstawionych mężczyzn, widzieli ich, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat sprawców proszeni są o  kontakt z prowadzącym postępowanie osobisty lub telefoniczny pod numerem 47 73 262 32 , sekretariat 47 73 262 72. Wszystkie informacje, nawet te anonimowe zostaną na pewno sprawdzone przez funkcjonariuszy iławskiej komendy policji.Osobom, które posiadają informację o miejscu pobytu sprawców rozboju  gwarantujemy anonimowość.\

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.