NIESPODZIEWANY GOŚĆ W DOMU MIESZKANKI GMINY OSTRÓDA

Policjanci w swój zawód mają wpisane przede wszystkim niesienie pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Tym razem pomocy potrzebowała pewna rodzina w gminie Ostróda, do której domu wprowadził się niechciany, zielony lokator.

Wczoraj (01.07.2019) w godzinach popołudniowych oficer dyżurny ostródzkiej komendy otrzymał zgłoszenie od pewnej mieszkanki gminy Ostróda, która w jednym z pomieszczeń domu zauważyła „coś zielonego”.  Z jej opisu wynikało, że mógł to być zaskroniec. Na miejsce pojechał policyjny patrol i zastał wystraszoną kobietę i innych domowników. Pokój, w którym przebywał niechciany lokator był zamknięty. Na pierwszy rzut oka policjanci nic nie zauważyli. Rozpoczęli więc poszukiwania i rzeczywiście, wśród mebli poruszał się zaskroniec. Ten niejadowity wąż pełzał sobie po pokoju i dopiero po jakimś czasie dał się złapać. Było to tylko chwilowe zatrzymanie, bo zaraz po zrobieniu zdjęć mundurowi zwrócili mu wolność i wypuścili go do lasu. Rodzina mogła już w pełni korzystać z całego domu.

http://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/59341,Tym-razem-zatrzymali-zaskronca-zaraz-potem-wypuscili-go-do-lasu.html

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.