NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA KOMISARIATU POLICJI W MORĄGU

W Komisariacie Policji w Morągu odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego zastępcy komendanta. Z dniem 1 lipca 2024 roku p.o Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie mł. insp. Adam Borowski powierzył obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Morągu – nadkom. Sebastianowi Kozieła.

Podczas uroczystego spotkania w Komisariacie Policji w Morągu nadkom. Sebastianowi Kozieła, p.o Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Adam Borowski powierzył obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Morągu.

Uroczystość odbyła się w obecności p.o Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie mł. insp. Agnieszki Radosz, Komendanta Komisariatu Policji w Morągu mł. insp. Marka Kaszuby oraz podległych policjantów.

Komendant ostródzkiej jednostki pogratulował awansu Sebastianowi Kozieła, życząc mu sukcesów na nowo objętym stanowisku.

Nadkom. Sebastian Kozieła jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, na którym ukończył studia prawnicze. W policji służy od 25 lat i od początku swojej kariery zawodowej jest związany z ostródzką komendą.Od 2021 roku pełnił służbę jako dyżurny w Zespole Dyżurnych w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.