OPEL STRZASKANY NA DRZEWIE, AUDI W ROWIE, MOTOCYKL UDERZA W CIĄGNIK- 1 MAJA U SĄSIADÓW

Każdy wypadek, kolizja to suma różnych zdarzeń i wielu z nich można uniknąć.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na jednej z dróg w gminie Susz. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Według wstępnych ustaleń policji 26 – latek kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi przebiegającym w lewo zjechał na prawe pobocze po czym czołowo uderzył w drzewo powodując jego złamanie. Kierowca oraz pasażerowie z bardzo ciężkimi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali. W trakcie czynności policjanci ustalili,  że 26 – letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania oraz miał aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Natomiast wczoraj kilka minut po 20:00 kierująca samochodem audi nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, zjechała na przeciwległy pas następnie do rowu po czym wywróciła pojazd na dach. Wstępne badanie stanu trzeźwości kobiety wskazało, że była ona pod działaniem alkoholu gdyż dioda w alcoblow zapaliła się na czerwono.

 

 

 

Tymczasem  w gminie Lubawa 71 – letni kierujący ciągnikiem rolniczym wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem doprowadzając do zderzenia między pojazdami. Kierujący jednośladem  z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 33 – latek nie posiada uprawnień do kierowania motocyklem.

Pamiętajmy !

Każdy wypadek, kolizja to suma różnych zdarzeń i wielu z nich można uniknąć. Dlatego kierujmy się rozsądkiem

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.