OSTRÓDA. 13-LATEK ZABRAŁ OJCU KLUCZYKI I RUSZYŁ NA MIASTO

Przed sądem rodzinnym i nieletnich będzie się tłumaczył pewien niesforny 13-latek, który wybrał się samochodem ojca na przejażdżkę po mieście. Na szczęście z ruchu szybko wyeliminował go patrol ostródzkich dzielnicowych.

Funkcjonariusz wczorajszego (17.06.2020r.) popołudnia, kiedy wjeżdżał w jedną z ulic w swoim rejonie zauważył, że nie ma tam auta, które stało tam od dłuższego czasu. Zaczął rozglądać się w rejonie i natknął się na owo auto. Samochód jechał ulicą. Po tym jak prowadzący auto zobaczył nadjeżdżający radiowóz, szybko zatrzymał się i wyszedł z auta udając, że to nie on prowadził samochód. Niestety nie udało mu się przechytrzyć dzielnicowego ponieważ z kieszeni jego spodni wystawały kluczyki od osobowego renault. Okazało się, że samochodem kierował pewien niesforny 13-latek który wykorzystał nieobecność ojca w domu i zabrał kluczyki od tego pojazdu. Na szczęście nic nikomu się nie stało bo w porę zatrzymali go policjanci. Dzielnicowi przekazali auto i nastolatka pod opiekę dziadkowi.

Ze swojego zachowania 13-latek będzie się teraz tłumaczył przed ojcem a przede wszystkim przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.