OSTRÓDA. DŹGNĄŁ NOŻEM WŁASNEGO BRATA

W niedzielę (18.06.2017) wieczorem ostródzcy policjanci otrzymali zgłoszenie mówiące o awanturze domowej. Policjanci pojechali na miejsce. Kiedy weszli do środka okazało się, że w trakcie kłótni jeden z jej uczestników został ugodzony nożem. Mężczyzna został zraniony ostrzem w nogę. Zaraz potem pokrzywdzonemu ratownicy medyczni udzielili pomocy.

Mundurowi ustalili, że 32-latek zranił nożem znajomego swojego brata, który przyjechał pomóc go uspokoić. Mężczyzna wcześniej miał awanturować się z matką i ojczymem. W pewnym momencie doszło między nimi do sprzeczki, która przerodziła się w ostry konflikt, a następnie doszło do szarpaniny, w trakcie której sprawca ugodził nożem pokrzywdzonego. Mieszkaniec Ostródy został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj (19.06.2017) z udziałem 32-latka zostały przeprowadzone czynności w prokuraturze, gdzie usłyszał on zarzut uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Dzisiaj na podstawie złożonego do Sądu Rejonowego w Ostródzie wniosku zapadła decyzja o zastosowaniu wobec mężczyzny izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.