OSTRÓDA/MORĄG: POSZUKIWANI W RĘKACH POLICJANTÓW

Tylko od początku tygodnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymali 4 mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Byli oni poszukiwani za nieopłacone grzywny, przestępstwa przeciwko mieniu oraz wykroczenia porządkowe.

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Podstawy poszukiwań są różne. Oprócz listów gończych, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia celem których jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych.

Policjanci ujawniają poszukiwanych w różnych okolicznościach. Część z nich zatrzymywana jest w miejscu zamieszkania, inni „wpadają” podczas legitymowania w związku z wykroczeniami, np. spożywaniem alkoholu czy zaśmiecaniem.

Tylko od początku tygodnia kryminalni z Ostródy i Morąga zatrzymali 4 poszukiwanych. Mężczyźni w wieku od 29 do 40 lat mieli do obycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży, wykroczenia porządkowe oraz nieopłacone grzywny. Wszyscy trafili do policyjnych celi, skąd przewiezieni zostali do zakładu karnego.

KPP OSTRÓDA

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.