OSTRÓDA/MORĄG: ZATRZYMALI KOLEJNYCH POSZUKIWANYCH

Kryminalni z Komisariatu Policji w Morągu zatrzymali w ciągu dwóch ostatnich dni czterech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy poszukiwani trafią do zakładu karnego.

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzisiaj kryminalni z Komisariatu Policji w Morągu w godzinach porannych zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sądy do odbycia kary.

Pierwszy z zatrzymanych poszukiwany był w związku z wydanym przez iławski sąd nakazem doprowadzenia celem odbycia kary pozbawienia wolności między innymi za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych. Mężczyzn ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Drugi z zatrzymanych ukrywał się u swojej rodziny na terenie Małdyt. 24-latek w zakładzie karnym spędzi najbliższe 90 dni w związku z kradzieżami jakich się dopuścił.

Wczoraj (05.06.2018) do policyjnego aresztu trafiło również dwóch poszukiwanych: 21 i 22-latek. Pierwszy z nich w zakładzie karnym spędzi najbliższe 90 dni w związku z orzeczoną karą zastępczą a druki w zakładzie karnym spędzi dużo więcej czasu. 22-latek ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.