OSTRÓDA. TO BYŁA DLA NIEGO OSTATNIA WEEKENDOWA PRZEJAŻDŻKA ”NA FAZIE”

W minioną sobotę (22.06.2019) tuż przed północą patrolujący ulice miasta policjanci zauważyli pojazd, którego kierowca zachowywał się nerwowo.

Obserwując osobowego opla funkcjonariusze dostrzegli jak auto się zatrzymało, a jego kierujący wyrzucił jakiś przedmiot na jedną z posesji miasta. Mundurowi zatrzymali osobowego opla. Kierował nim 24-letni mieszkaniec miasta. Podczas przeszukania auta funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Kolejne ujawnione środki odurzające znajdowały się w woreczku strunowych, który wcześniej 24-latek wyrzucił z pojazdu. W sumie przy zatrzymanym mężczyźnie funkcjonariusze ujawnili ponad 13 gramów tej zabronionej substancji.

Policjanci podejrzewając, że kierowca może być pod wpływem narkotyków, przewieźli go na badania. Wynik był pozytywny. 24-letni mieszkaniec miasta trafił do policyjnej celi. Okazało się, że był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków. Zatrzymany następnego dnia usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy dotyczył posiadania środków odurzających a drugi kierowania pojazdem mechanicznym będąc pod ich wpływem.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających kodeks karny przewiduję karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.