SEZON WAKACYJNY? GROŹNE ZDARZENIA NA S7

W niedzielę około 18:30 na wysokości miejscowości Grabin w gminie Ostróda, 38-letni mężczyzna jadąc w kierunku Gdańska, kierował swoją osobową skodą z prędkością niezapewniającą panowania nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w barierę ochronną, a następnie dachował. Za spowodowanie zdarzenia drogowego na mężczyznę nałożono mandat karny.

Poniżej pozostałe zdarzenia z weekendu:

W sobotę (24.06.23) kilka minut po godzinie 16 na wysokości miejscowości Rychnowo w gminie Grunwald na pasie w kierunku Warszawy nieustalony pojazd podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki volkswagen w wyniku czego zmusił 46 letnią kierującą do gwałtownego hamowania po czym straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery energochłonne. Odrywające się w chwili uderzenia części karoserii uszkodziły pokrywę silnika jadącego pojazdu suzuki. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Trwają czynności w celu wyjaśnienia tego zdarzenia.

W niedzielę (25.06.23) około godziny 8:30 na wysokości miejscowości Czerwona Karczma w gminie Ostróda jadący w kierunku Warszawy 77 letni kierujący skodą nie dostosował prędkości na drodze w wyniku czego zjechał na pas zieleni i uderzył w barierę energochłonną. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.