STARA ŁÓDKA POWODEM INTERWENCJI

Interwencją straży pożarnej i straży miejskiej skończyło się dziś dryfowanie starej łódki po rzece Drwęcy tuż obok Urzędu Miasta w Ostródzie. Łódka po wyciągnięciu przez służby z wody została zabezpieczona.

1 comments

Dodaj komentarz

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.