STARA ŁÓDKA POWODEM INTERWENCJI 112 2016-07-08 Administrator Interwencją straży pożarnej i straży miejskiej skończyło się dziś dryfowanie starej łódki po rzece Drwęcy tuż obok Urzędu Miasta w Ostródzie. Łódka po wyciągnięciu przez służby z wody została zabezpieczona. Udostępnij: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Pinterest (Otwiera się w nowym oknie) Pinterest Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Udostępnij na Tumblr (Otwiera się w nowym oknie) Tumblr Sharing Email this article Print this article Tags ostroda, Straż Pożarna, straż miejska, Drwęca
Nie ma wlasciciela to chetnie bym wzial