UKRADLI KRZESŁA I JE… SPALILI

Ostródzcy policjanci zatrzymali 4 podejrzanych o włamanie i zniszczenie mienia. Młodzi mężczyźni z szatni obiektu sportowego wynieśli krzesła, po czym je… spalili.

Policjanci o włamaniu do obiektu sportowego położonego na terenie gminy Ostróda dowiedzieli się kilka dni temu. Jak się okazało z pomieszczenia zginęły krzesła, których wartość została oszacowana na 1500 złotych. Na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia i zbierali dowody. Kiedy policjanci pracowali nad sprawą okazało się, że skradzione krzesła nie znalazły się w domu nowego właściciela, tylko zostały spalone.

Wczoraj kryminalni na podstawie zgromadzonego materiału zapukali do mieszkań 4 młodych mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tą sprawą. Zatrzymani w wieku 18 -20 lat trafili do policyjnego aresztu.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia. Za popełnione przestępstwa grożą im kary nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.