W ROWIE ZNALEZIONO MĘŻCZYZNĘ W KASKU

Spore nieszczęście spotkało 43-letniego mężczyznę który przez długi czas był uwięziony w przydrożnym rowie. Życie pisze różne scenariusze.

W niedzielę (21.05.23) w miejscowości Kitnowo w gminie Grunwald dyżurny ostródzkiej jednostki policji został poinformowany o odnalezieniu w przydrożnym rowie mężczyzny, który jak oświadczył kierował skuterem, na głowie nałożony ma kask motocyklowy, nie może się poruszyć i zgłasza ból pleców. 43-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. W toku ustaleń okazało się, że posiada on aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo z uwagi na podejrzenie stanu nietrzeźwości kierującego do badań pobrana została od niego krew. Kierowany przez w/w motorower romet nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz obowiązującego ubezpieczenia OC. Policjanci przygotowali niezbędną dokumentację w celu jej przesłania do sądu.

2 komentarze

Dla takich dosłownie wykolejeńców nie powinno się wzywać żadnej pomocy, ewentualnie pomóc a potem zesłać na pięć lat robót w kamieniołomie. Szczęście, że prowadzić tylko motorower, a nie auto.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.