ZAGINĄŁ 36-LETNI MIESZKANIEC STAWIGUDY

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania Władysława Kubackiego. 36-latek ostatni raz był widziany w czwartek w miejscu zamieszkania przy ul. Rumiankowej w Stawigudzie. Mężczyzna od tamtej pory nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie Warszawy lub okolic. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego są proszone o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania 36-letniego Władysława Kubackiego. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany w czwartek (04.05.2023) po południu przy ul. Rumiankowej w Stawigudzie. Z policyjnych ustaleń wynika, że 36-latek może przebywać na terenie Warszawy lub okolic.

Władysław Kubacki ma 183 cm wzrostu, włosy krótkie blond, oczy niebieskie. W momencie zaginięcia ubrany był w czarny płaszcz, szarą marynarkę, czarne spodnie oraz granatowe buty.

W imieniu rodziny oraz własnym zwracamy się do każdego, kto może mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego 36-latka. Można je przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.